ÇALIŞMA TAKVİMİ

 

Okulumuz 2-6 yaş grubu çocuklara hizmet vermektedir.
 

2014 – 2015 Eğitim yılı;
 

Eğitimimiz 01 Eylül 2014 de başlar, 26 Haziran 2015 de sona erer. Yaz programı 1 Temmuz 2014 ile 29 Ağustos 2015 tarihlerini kapsar.
 

Okul dönemi içindeki kısa süreli hastalık, şahsi tatil ve resmi tatillerden dolayı ücret indirimi ve/veya aylık ücretin ödenmemesi talep edilemez. Ödemeler banka hesabına ya da anaokulu yöneticiliğine ilgili ayın ilk haftası içinde yapılır.
 

Okulumuza öğrenci kabulü 07:30 – 19:00 saatleri arasında olup, eğitimimiz saat 09:00’ da başlar, 17:00 da sona erer.
 

Her türlü ani hastalık ya da kaza halinde; çocuğun velisine veya veli tarafından belirlenmiş yakınlarına haber verilir. Ancak herhangi bir nedenle iletişim kurulamadığı takdirde okul idaresinin danıştığı doktorun bilgi ve yardımına başvurulur.
 

Çocuğunuzu mikrobik, bulaşıcı çocuk veya ateşli hastalık halinde okula göndermemeniz ve durumdan anaokulu yöneticiliğini en kısa zamanda haberdar etmeniz önemle rica olunur.
 

Çocuğunuzu okuldan teslim alacak şahsı okul idaresi ve öğretmenine önceden tanıştırmanız gerekmektedir. Aksi halde çocuğunuz, en yakınlarınız dahil başkalarına teslim edilemez.
 

Zorunlu nedenlerle çocuğun okuldan ayrılması halinde idareye 15 gün önceden bildirimde bulunulması gerekmektedir.
 

Yeni kayıt başvuruları Nisan ayında başlar kontenjan bitimine kadar devam eder. Yıl boyunca ön kayıtlar kabul edilmektedir. Haziran ayında başvuru sırasına göre kesin kayıtlara başlanmaktadır.

Copyright © 2015 BMS Yazılım.All Rights Reserved.